Hakkımızda

Firmamız mürekkep püskürtmeli yazıcılar ve sarf malzemeleri alanında faaliyet göstermekte olup Türkiye'nin bu alandaki taleplerini karşılamada önemli bir pay sahibi olmak iddiası ile çalışmaktadır.

 

Söz konusu talebi karşılamak amacı ile; orijinal sarf malzemelerine, kalite ve fiyat açısından son derece uygun alternatifler oluşturmakta ve müşteri geri dönüşleri parelelinde ürün kalitesini belirlemekteyiz. Bu bağlamda müşteri memnuniyeti firmamız açısından en önem verdiğimiz kriterlerimizin başında gelmektedir. Her yazıcı ve kartuş modeli için ayrı sınıflardaki mürekkepleri ve sarf malzemeleri, dünyanın en iyi üreticilerinden tedarik edilmekte; önce kendi bünyemizde ve profesyonel kullanıcılar tarafından test edildikten sonra satışa sunulmaktadır. 

 

Hedefimiz Türkiye genelinde mürekkep püskürtmeli yazıcıların sarf malzeme temininde; öncelikli olarak müşteri memnuniyeti ile birlikte, kullanıcılarımız tarafından en kaliteli ve güvenilir sonuçları veren sarf malzemelerin ''DolanKartuş'' adı ile anılmasıdır.

 

Bu sitede adı geçen tüm markalar kendi tescilleri altındadır. Brother, Canon, HP, Lexmark, Mimaki, Ricoh vb. markaların adları sadece uyumluluk listesi altında bilgi verilmek için kullanılmıştır.

 

 

     dolankartus.com.tr ‘dan satın alın.

      Ürünlerimizin kalite güvencesinden emin olabilirsiniz. Ayrıca kişisel bilgilerinizi korumak için endüstri standartlarında şifreleme kullandığımızdan; alışverişinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

 

Rahat olun, güvendesiniz.

dolankartus.com.tr sanal mağazamızda ödeme esnasında verdiğiniz bilgilerin gizliliğini korumak için sektör standartlarındaki en üstün şifreleme yöntemlerini kullanmaktadır. Sipariş ve ödeme bilgilerinizi sisteme girdiğiniz andan itibaren; aktarım esnasında bu bilgilerin korunması için 128-bit EV SSL şifreleme yöntemini kullanıyoruz.

 

Ödemeyi taksitlere bölün.

9 taksite kadar olan ödeme seçeneklerinden yararlanabilir, ihtiyaçlarınızı bütçenize yük bindirmeden uygun taksitlere bölerek karşılayabilirsiniz.  Visa, Master, American Express ve Bankalararası Kart Merkezi ( BKM ) kredi kartları sistemimizde geçerlidir.

 

Sizi haberdar ediyoruz.

Bir sipariş verdiğinizde dolankartus.com.tr e-posta yoluyla sizi haberdar eder. Siparişinizdeki tüm ürünleri tek bir e-posta ile takip edersiniz. ‘’Sipariş Onayı’’ e-postasında siparişinizde yer alan tüm ürünlerin bir özeti sunulur. Sipariş onayınızdaki online ‘’Sipariş Durumu’’ bağlantısına tıklayarak siparişinizi takip edebilirsiniz. Ürününüz kargoya verildiğinde; teslimat referans numarası ve ürünün gönderildiği tarafınıza e-posta ile bildirilir.

 

Yardım etmek için buradayız.

0 216 505 31 18 / 0 545 505 31 17 / 0545 505 31 18 numaralı telefonlardan 7/24 canlı destek alabilir; bilgi@dolankartus.com.tr ile e-posta yolu ile destek isteyebilirsiniz. Komisyon üzerinden çalışmadığımız için; önem verdiğimiz tek şey sizin doğru kararları vermenize yardımcı olmak.

 

MODÜL BİLİŞİM - DOLANKARTUS

Osmanağa Mh. Nüzhet Efendi Sk. No:23/1

KADIKÖY / İSTANBUL

 

TEL : 0 (216) 505 31 18

GSM : 0 (545) 505 31 17

GSM : 0 (545) 505 31 18

bilgi@dolankartus.com.tr

 

dolankartus,bitmeyen,kartus,yazıcı,fotoğraf,kağıdı